بلاگ

admin
1397-01-04
5 دیدگاه

چگونه صادرکنندگان و واردکنندگان کالا را بیابیم ؟

چگونه  صادرکنندگان کالا  و  واردکنندگان کالا  را پیدا کنیم ؟

ویژه شرکت های حمل و نقل بین المللی

امروزه بازاریابی و فروش مهمترین مسئله برای تمامی کسب و کارها مخصوصا کسب و کارهای کوچک است به طوری که مدیران شرکت ها (مخصوصا شرکت های حمل و نقل بین المللی) اغلب هزینه زیادی را برای رسیدن به سود مناسب ، پرداخت می کنند. همان طور که ذکر شد ، شرکتهای حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا همانند تمامی کسب و کارها حهت رسیدن به سود مناسب و کاهش هزینه ها در تلاش هستند تا با آزمون و خطا و پرداخت هزینه های بسیار به این سود دست یابند . آن ها با استخدام کارشناسان فروش ، تشکیل تیم فروش ، تبلیغات اینترنتی یا محیطی درتلاشند تا مشتریان بیشتری برای خود پیدا کرده و خدمات خود را به آنها عرضه کنند.

صادرکنندگان کالا و واردکنندگان کالا مهمترین مشتریان شرکت های حمل و نقل بین المللی هستند زیرا به دلیل صادرات کالا و واردات کالا از ایران به تمام نقاط دنیا، نیاز بسیاری به حمل دریایی یا هوایی کالای خود دارند  . لذا برای یافتن این شرکت ها می بایست هزینه هایی  اعم از بازاریابی تلفنی به کار گرفتن کارمندان حرفه ای با هزینه های بالا و حتی تبلیغاتی که شاید با توجه به هزینه ای که برای آن خرج شده نتیجه مطلوبی را نخواهد داشت را انجام دهند .

لذا سامانه آنلاین مناقصات حمل و نقل بین المللی کالا برای اولین بار در ایران با شناخت کامل وارد کنندگان کالا و صادرکنندگان کالا و با توجه به نیاز ضروری آنها به خدمات حمل و ترخیص ، و احتیاج به دسترسی سریع و انجام امور با بهترین کیفیت ، درصدد معرفی این افراد به  شرکت های حمل و ترخیص کالا  برآمده است . لذا پیشنهاد میکنیم جهت افزایش مشتریان ، افزایش فروش ،کاهش هزینه های بی نتیجه و از دست رفتن زمان ، همین حالا راهی تازه را برای رسیدن به فروش بیشتر انتخاب کنید.

اولین قدم ثبت نام کاملا رایگان در سامانه ما است .

بارینکو اولین سامانه مناقصه حمل و ترخیص کالا ، اتفاقی تازه در امور حمل و ترخیص کالا در ایران

وارد سامانه شوید 

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده

 1. محبی

  جالب بود و آموزنده

  پاسخ
  • admin

   نظر لطف شماست خوشحال میشویم اگر بتوانیم در سامانه کمکی به شما کنیم

   پاسخ
 2. رضایی

  سامانه خیلی جالبی ساختین واقعا عالیه خیلی تغییر ایجاد میکنه تو حمل و نقل

  پاسخ
 3. علی ترابی

  سیستم خیلی جالبه اولین بار هست میبینم همچین چیزی .یعنی بار برای حمل میاد !!

  پاسخ
 4. احسان سازه

  من ثبت نام کردم

  پاسخ

نظر