اگه می‌تونی منو بگیر!

مروری بر 4 بازی پیش روی استقلال و پرسپولیس این پیش‌بینی را محتمل‌تر می‌کند که شاید یکی از این دو تیم کار راحت‌تری برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشد.

اگه می‌تونی منو بگیر!

ایمان گودرزی؛ عصر امروز هفته بیست و ششم لیگ برتر برگزار شد و پرسپولیس در قائمشهر موفق شد نساجی را شکست دهد و استقلال نیز در آزادی در یک بازی نفسگیر ۲-۱ ‌ذوب آهن را شکست دهد. این نتایج باعث شد که اختلاف دو تیم همچنان در عدد یک باقی بماند.

اختلاف یک امتیازی استقلال با پرسپولیس در بالای جدول لیگ برتر به اندازه کافی این ذهنیت را برای طرفداران فوتبال به ویژه پیشکسوتان تیم‌های سرخابی پایتخت به وجود آورده که شاید آبی‌های تهرانی در شرایط برابر و کسب نتایج یکسان تا پایان هفته سی‌ام عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورند اما نگاهی به بازی‌های پیش رو و شرایط برگزاری آن احتمال برد استقلال را باز هم بیشتر کرده است.

پرسپولیس در ۴ بازی باقیمانده باید در یک بازی به بیرون از خانه برود. اما استقلال شرایطی متفاوت دارد.

پرسپولیس در دیدار مقابل هوادار در هفته بیست‌وهفتم، استقلال خوزستان در هفته بیست‌وهشتم و مس رفسنجان در هفته پایانی در تهران به مصاف رقبا می‌رود اما استقلال در حدفاصل باقی مانده تا هفته سی‌ام فقط یک بار برای بازی مقابل نساجی به قائمشهر خواهد رفت و ۳ دیدار دیگر را در تهران برگزار می‌کند.